İŞ ORTAKLARIMIZ

KURUMSAL NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Solidway Networks, gelişmiş network ürünlerinin ve veri iletişim çözümlerinin tasarım, üretim ve pazarlamasında küresel çapta büyümeyi hedefleyen, tamamı alanında uzman kadro tarafından her ölçekteki işletmenin network ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla kurulmuş, tamamen yerli AR-GE ile geliştirilmiş bir markadır.

Solidway Networks küçük, orta ve kurumsal büyük işletmelerin global ağı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL AĞ ANAHTARLARI

Solidway switch ailesi Yönetilemeyen Tak-Çalıştır ürünlerden başlar Web yönetilebilir akıllı switchler, Layer2+ ve Layer3 segmentinde geniş bir yelpaze de çözümler sunar. 10G/40G bağlantılarında desteklendiği ürün gamında küçük-orta ve büyük işletmelerin tümüne uyarlanabilir yapıda çözümler üretir.

İÇ/DIŞ MEKAN KABLOSUZ ERİŞİM NOKTALARI

Solidway Networks, tüm kablolu network ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunduğu gibi kablosuz network altyapı ihtiyaçlarına yönelik çözümler de sunmaktadır. Indoor ve Outdoor wireless ürün gamıyla orta ve büyük ölçekli projelerde uygun maliyetli çözümler sağlar.

ENDÜSTRİYEL AĞ ANAHTARLARI

Solidway endüstriyel switch ailesi yüksek seviyede dayanıklılık, ağ yedekliliği, Layer2+ seviyesinde en iyi fiyat/performans oranı sağlayan ve geniş ölçekli ürün portföyüne sahiptir. Tak çalıştır endüstriyel anahtar, Gigabit endüstriyel anahtar, Gigabit PoE endüstriyel anahtardan oluşan geniş portföy seçenekleri sunmaktadır.

GÜVENLİK DUVARI VE HOTSPOT

Güvenlik duvarı (Firewall), iç ağa gelen ve iç ağdan çıkan trafiği denetlemek ve yetkisiz erişimleri ve zararlı aktiviteleri tespit edip önlemek için tasarlanmış yazılım veya donanım tabanlı olarak ya da ikisinin bileşimi olarak üretilen ağ güvenlik cihazıdır. Solidway Networks, kolay anlaşılabilir, kullanıcı dostu özellikte firewall cihazlarının da üretici konumundadır. Ayrıca Solidway, Hotspot Güvenlik çözümleri erişiminizi 5651 yasasına uygun hale getirir ve müşterilerinizin internet erişimlerini kontrol altına alır. Böylece işlenmesi muhtemel sanal suçların önüne geçerek cezai yükümlülükten sizi kurtarır.