DANIŞMANLIK VE PROJELENDİRME

HİZMETLERİMİZ

FARK YARATAN ÇÖZÜMLER

DMS, yeni nesil teknolojileri hayata geçirebilen, alanında lider iş ortaklarıyla uygun çözümleri yaratarak; kurum ve kuruluşların BT altyapılarını daha etkili kullanma ve operasyonel verimliliği artırma olanakları sağlamaktadır. Analiz, planlama, optimizasyon, kurulum/entegrasyon ve sorun giderme gibi uçtan uca hizmetler sunmaktadır.

BT danışmanlık hizmetleri ile maliyetlerde azalma, hizmet kalitesinde yükselme, temel faaliyet alanına odaklanma, günümüz altyapı ve uygulamalarına geçiş ve dönüşümde hız ve esneklik; müşteri memnuniyetini artırma gibi kurumsal yapıyı güçlendiren faydalı hizmetler sunmaktadır.

DMS, bilişim güvenliği, sanallaştırma, network, veri depolama, veri yedekleme, bulut sistemleri, veri merkezi ve iletişim altyapıları alanlarında projelendirme ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. DMS, firmaların projelendirme sürecinde; teknolojik altyapı ve bilgi teknolojileri gereksinimlerinin saptanması, beklenti ve ihtiyaçlara uygun şekilde çözümlerin tanımlanması, bu çözümlerin donanım ve yazılım bileşenleri ile uygulama ve devreye alma süreçlerinin belirlenmesi ve tüm bu süreçlerin ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğunun denetlenmesine yönelik danışmanlık ve projelendirme hizmeti sunmaktadır.