SYNCHRONIZED
SECURITY SOLUTION

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

SYNCHRONIZED SECURITY SOLUTION

Karmaşık, koordineli tehditlerin hızla büyümesi, birçok kurumun kendini koruma yeteneğini geride bırakmaktadır. Bu durumlarda, gelişmiş BT departmanları dahi tehditlere yeterince hızlı cevap vermekte zorlanabilir. Synchronized Security Solution, saldırılara karşı iyi koordine olabilen, güçlü bir güvenlik sistemidir.

Benzersiz bir koruma sağlamak, gelişmiş tehditleri engellemek için aktif olarak birlikte çalışan ödüllü ürünlerle, sezgisel bir güvenlik platformunu birleştirir. Tehdit altındaki sistemlerin aktif olarak tanımlanması, bilgisayar noktalarını, kullanıcıları ve uç nokta ile güvenlik duvarı arasındaki yolları paylaşır; böylece hızlı bir şekilde işlem yapılabilmektedir.Kötü amaçlı yazılım algılama ile yazılım saldırısı tespit edilir.

Virüsün bulaşma durumu güvenlik sistemiyle paylaşılarak otomatik olarak süreç başlatılır. Güvenlik duvarı ile sistem anında izole edilir ve saldırının yayılması önlenir. Otomatik olarak kötü amaçlı yazılım silindikten sonra, güncelleme siber güvenlik sistemiyle paylaşılır.Güvenlik duvarı ağ erişimini geri yükler ve olanlara ilişkin ayrıntılı bilgi sunar. Ayrıca, otomatik yanıtlama sistemiyle zamandan ve ekonomiden tasarruf sağlanmaktadır. Synchronized Security Solution, tek arayüzden birden fazla müşteri kurulumunu yönetme olanağı da sağlar. Uyarıları yanıtlamakta, lisansları yönetmekte ve gelecek yenileme tarihlerini takip etmektedir. Kullanıcılar güvenlik durumlarını kişiselleştirmek, şifrelerini kurtarmak ve bildirim almak için self servis portalına giriş yapabilmektedir.