ESET ile Tanışın

30 yılı aşkın bir süredir, gelişmekte olan siber güvenlik tehditlerine karşı anında ve kapsamlı koruma sağlayan
endüstri lideri IT güvenlik yazılımı ve hizmetleri geliştiriyoruz.

110
M+

kullanıcı teknolojimiz
tarafından korunmaktadır

13

dünya çapında araştırma
ve geliştirme merkezleri

400
B+

200’den fazla ülke ve bölgede
kurumsal müşterileri

30
+

yıllık NOD32 teknolojisi

Tüm ölçekten işletmeler için ESET koruması

ESET PROTECT Enterprise

Şirket ağında olan biten her şeyi kontrol altında tutmak isteyen güvenlik ekipleri için biçilmiş kaftan. ESET PROTECT Advanced On-Prem’e ek olarak tam bir ağ görünürlüğü sağlayan ESET Detection and Response sayesinde benzersiz davranış gösteren şüpheli dosyalar 100 milyon farklı uç noktadan veri toplayan ESET Livegrid tarafından sağlanan itibar temelli referanslar ile karşınızda.

İçerdiği bileşenler


Cloud/On-Prem yönetim

Uç nokta güvenliği

Sunucu
güvenliği

Cloud sandbox

Tam disk şifreleme

Uç nokta tespit ve müdahale

Bireysel kullanım veya Ev/Ofis için ESET koruması

ESET Smart Security Premium

Fazladan hırsızlık koruması ve kolay parola yönetimi de dahil olmak üzere her şeyi isteyen kullanıcılar için ödün vermeden inşa edilmiştir.

Alışveriş, bankacılık, iş ve iletişim için interneti aktif olarak kullanan, gizlilikleri konusunda endişe duyan modern kullanıcılar için idealdir. Windows, Mac ve Android cihazları korur.

Hızlı ve hafif, herhangi bir kesinti istemeyen oyuncular ve günlük kullanıcılar için hayati önem taşır. Sadece kurun ve unutun. Windows ve Android cihazları korur.

ESET MOBILE SECURITY

Android akıllı telefonunuz
ve tabletiniz için kapsamlı koruma

Android akıllı telefonunuz, tabletiniz ve televizyonunuz için kapsamlı koruma Cihazınızı virüsler ve Truva atları gibi siber güvenlik sorunlarına karşı korur. Paranıza erişebilen finans uygulamalarını kullandığınızda ekstra güvenlik sağlar. Kayıp veya çalıntı cihazınızı bulmanıza yardımcı olur ve değerli verilerinizi korur.

ESET PARENTAL CONTROL FOR ANDROID

Çocuklarınızı internette güvenle koruyun

Çocuklarınızı internette güvende tutmanıza yardımcı olan aile dostu uygulama Uygulama Koruması, çocukların uygulamalarla harcadıkları zamanı ve hangi uygulamaları kullanabileceklerini yönetmenize yardımcı olur. Web Koruması ve Güvenli Arama ile sadece izin verilen içerik gösterilir. Geofencing özelliği aracılığıyla çocuklarınızın mevcut konumunu kontrol edin, kişiselleştirilmiş bölgeler oluşturun ve çocuğunuz bölge dışına çıktığında uyarılar ayarlayın.