İŞ ORTAKLARIMIZ

GELİŞMİŞ GÜVENLİK ZEKASI

Daha çok verinin, kullanıcının ve servisin bulunduğu dünyada korunması gerekenler gün geçtikçe artmaktadır. Bu sırada siber tehditler de sürekli değişmekte, gelişmekte; daha akıllı ve karmaşık olmaktadır. Bu sebeple artık siber güvenlik her şeyden önce gelmelidir. Cisco, entegre portföyü ve sektör lideri tehdit zekası ile tehditlerin karmaşıklığına ve miktarına ayak uydurabilmek için gerekli kapsam, ölçek ve yeteneklere sahiptir. Catalyst 9000 Anahtarlama Portföyü ile beklenmeyen değişikliklere uyum sağlama esnekliği sunabilen, en güçlü ve programlanabilir altyapıdır. Güvenliğe en yüksek öncelik tanıyarak, varlıkları güvendeyken de yenilik yapabilme imkanı tanımaktadır.


HİZMETLERİMİZ

CISCO GELİŞMİŞ KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM KORUMASI (AMP)

Cisco Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Koruması (AMP) ile ihlalleri önlemek için global tehdit zekasına, gelişmiş Sandbox ve gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım engelleme özelliklerine sahiptir. Ancak sadece önleme sistemlerine dayalı güvenlik, güvenlik değildir. Bu nedenle AMP aynı zamanda ağınızdaki dosya etkinliklerini geniş çaplı olarak sürekli analiz etmektedir. Bu sayede gelişmiş kötü amaçlı yazılımları kolayca algılayabilmekte, yayılmasını önleyebilmekte ve kaldırabilmektedir.

ANINDA KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM ALGILAMA VE ENGELLLEME

Ağınıza girmeye çalışan kötü amaçlı yazılımları gerçek zamanlı olarak engellemektedir. AV algılama motorları, birebir imza eşleştirme, makine öğrenimi ve kısmi parmak izi teknolojilerinden yararlanan AMP, bilinen ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları yakalamak için dosyaları giriş anında analiz etmektedir. Böylece daha hızlı algılama ve otomatik koruma sağlamaktadır.

KESİNTİSİZ ANALİZ VE GEÇMİŞE YÖNELİK GÜVENLİK

Bir dosya ağa girdikten sonra AMP,dosyanın amacına bakmaksızın, dosyanın etkinliklerini izlemeye, analiz etmeye ve kaydetmeye devam eder. Daha sonra kötü amaçlı davranışların tespit edilmesi hâlinde AMP, güvenlik ekibine geçmişe yönelik bir uyarı gönderir ve kötü amaçlı yazılımın nereden geldiğini, nerede bulunduğunu ve neler yaptığını raporlar. Birkaç tıkla yayılmasını önlenebilir ve etkisiz hâle getirilebilir.

GELİŞMİŞ SANDBOXING

Gelişmiş Sandbox özelliği, 700’ü aşkın davranış belirtisini temel alarak dosyaların statik ve dinamik analizlerini otomatik olarak gerçekleştirir. Bu analizler, iyi gizlenen tehditleri ortaya çıkarır ve güvenlik sisteminin karmaşık saldırıları anlamasına, önceliklendirmesine ve engellemesine yardımcı olur.

CISCO DİJİTAL AĞ MİMARİSİ (CISCO DNA)

İşletme ve BT arasındaki açığı sürekli olarak kapatacak hedef tabanlı bir ağ oluşturmayı hedeflemektedir.Ölçeklemek için otomatikleştirir.Güvenli erişim ve çok bulutlu bir dünyaya bağlanmayı sağlamaktadır.Kesintileri önlemekte, IoT girişimlerini optimize etmektedir.WAN maliyetlerini düşürerek,İşletme operasyonlarını iyileştirmektedir.

KABLOSUZ VE  MOBİLİTE

Yeniliğe daha hızlı ulaştırır, rekabetçiliği korur ve maliyetleri düşürür. Bilgileri sadeleştirerek ve güvende tutmaktadır. WIFI kurulumlarını hızlandırır, konuma dayalı, kişiselleştirilmiş deneyimler sunar. Üst düzeyde güvenli erişim sağlamaktadır.