pardus dönüşüm

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

YERLİ VE GÜÇLÜ

Pardus dağıtımlarında bulunan açık kaynak yazılımlar ile kişisel ve kurumsal ihtiyaçlar, hızlı ve güvenli olarak karşılanmaktadır. Pardus, KOBİ ve Kamu kuruluşlarının kullanımı için hazırlanmış güvenli, performanslı ve kullanıcı dostu arayüze sahip GNU/Linux dağıtımıdır.

Pardus kullanmak isteyen küçük veya büyük ölçekli kamu kurum ve kuruluşlarında Pardus Dönüşüm için analiz çalışması yapılmaktadır. Bu analiz çalışmasında, kurum tarafından kullanılan yazılımların platform-bağımsız olup olmadıkları ve platform-bağımlı uygulamalarda verimli çalışılabilecek alternatifler varsa incelenerek, kurumun bilişim altyapısının Pardus dönüşümüne uygunluk durumu tespit edilmektedir.

Ulus ekonomisi ve performans gözetilerek Kurumun Pardus Dönüşüm yapmasına yönelik karar sonrası dönüşüm çalışmalarına başlanmaktadır. Platform bağımlı bir uygulama var ise dönüşüm yapılmayarak, kurumun yazılımını platform bağımsız hale getirmesi beklenmektedir. Pardus, çalışmaların hızlı bir şekilde yapabilmenize yardımcı olur.Uluslararası destek ile oluşturulan kitle, kaynak ürünü Linux çekirdeği kullanılarak yerli iş gücü ve kaynaklar ile hizmete sunulmaktadır. Pardus standart virüslerden etkilenmeyen, güvenilir bir çözümdür. Pardus, DMS projelerinin güçlü bir çözüm ortağı olarak kullandığı sistemler arasında yer almaktadır.