HİZMETLERİMİZ

Image Not found

LOGO DESTEK HİZMETLERİ

DMS Bilgisayar; Erp sistemleri yazılım, proje yönetimi, süreç iyileştirme, sistemler arası entegrasyon, banka entegrasyonları, üretim ve depo otomasyonları alanlarında hazır ve şirketlere özel çözümleriyle geniş bir uzmanlığa, bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Mevcut Erp sistemlerinin iyileştirilmesi, ihtiyaca dönük yeni yazılımların üretilmesi, proje yönetimi, destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

LOGO ürünleri için ortaya çıkan yazılım ihtiyaçları Logo Object Designer(LOD) ve Logo Objects(LOBJECTS) kullanılarak geliştirilir.

Destek hizmeti kapsamında şirketlerin yaşadığı problemlerin çözümünün yanı sıra, iyileştirme ve geliştirme çalışmaları da yer alır. Herhangi bir süreçte iyileştirme yapılması istendiğinde, ihtiyaçlar analiz edilerek talep sahibine süre ve maliyet anlamında bilgi verilir, karşılıklı mutabakata varıldığı takdirde ilgili çalışma gerçekleştirilir.

 
 
Image Not found

ÖZEL YAZILIM HİZMETLERİ

DMS Bilgisayar bünyesinde konumlandırdığı uzman yazılım ekibiyle kurumsal firmalara profesyonel yazılım çözümleri sunmaktadır. Çoğu zaman mevcut paket uygulama ve çözümler firmaların ihtiyaçlarını karşılamayabilir. Her firmanın kendine özgü ihtiyaçları olabilir. DMS Bilgisayar tüm bunları dikkate alarak firma ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirmektedir.

TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

DMS Bilgisayar hizmet verdiği şirketlerin ihtiyaç duydukları donanım, ağ sistemleri (network altyapısı), yazılım lisanslama çözümleri, donanım tedarik kurulum ve desteği konularında danışmanlık ve teknik destek hizmetini sunmaktadır. El terminali, mobil cihaz, tablet bilgisayar, barkod sistemleri, depo otomasyon sistemleri, yazıcı ( printer ), barkod yazıcı, barkod okuyucu ( scanner ), barkod etiketi, virüs programları, router, access point bunlardan bazılarına örnektir.

Image Not found